Welkom op deze dorpssite van Well aan de Maas.
Lees meer...Het weekblad Wells Krentje staat volledig los van deze website. Voor meer informatie over advertenties of abonnementen
Lees meer...Het dorp is op diverse locaties opgesierd met een kunstwerk. Waar precies???
Lees meer...De Buurtkamer, Evenemententerrein, MFC De Buun zijn enkele voorzieningen, welke het dorp te bieden heeft.
Lees meer...De (toekomstige) historie van het dorp wordt zorgvuldig gearchiveerd door een groep enthousiaste vrijwilligers met een geWelldige eigen website!
Lees meer...In de Middeleeuwen kreeg dit dorp aan de Maas de naam Welle, wat 'aanlegplaats' betekent.
Lees meer...Well is al jaren een populaire bestemming bij toeristen en dagjesmensen. In en rondom Well is een aantrekkelijk natuur- en recreatiegebied. Hier vindt je een groot watersportgebied dat zich uitstrekt van Leukermeer richting de Maas. Rondom deze plassen ligt een prachtig natuurgebied, bij uitstek geschikt voor fietsers en wandelaars.
Lees meer..Ontdek de flora en fauna in en rondom het Reindersmeer vanuit dit startpunt van diverse wandelroutes. Na een stevige wandeling kunt u lekker nagenieten van een prachtig uitzicht op het zwevende terras.
Lees meer..Schoenen aan, stokken klaar, rugzak gepakt, picknickkleedje mee en weg! De vele wandelroutes hebben allemaal hun eigen charme en zijn zeker de moeite waard.
Lees meer..Fiets gepoetst, banden opgepompt, routekaart in de zak, de kuiten gesmeerd en op weg! Er zijn genoeg fietsroutes in en rondom Well waar je kan genieten van de rust en de prachtige omgeving.
Lees meer..Er zijn diversie accomodaties om lekker te relaxen of heerlijk uit te rusten, zodat je morgen weer fris en vol energie de omgeving kunt ontdekken.
Lees meer..Tapas, snacks, Michelinster, Italiaans ijs, pannenkoeken, vegetarisch en juist niet, speciaal bier, wijn of iets anders als je nog moet rijden. Eet- en drinkgelegenheden zijn ruim aanwezig.
Lees meer..Er zijn diverse mogelijkheden om te kamperen in het dorp. Van Mini-camping, paardencamping tot 5 sterren camping. Keuze genoeg.
Lees meer..Vanaf het bezoekerscentrum al wandelend of fietsend genieten van de mooie uitzichten tussen de Maasduinen en de Jachthaven 't Leuken. De waterboulevard kan ook in tegenovergestelde richting gebruikt worden.
Lees meer..De panoramatrap is gelegen aan de Waterboulevard en een ideale rust- of picknickplek waar men genieten kan van het uitzicht naar het Leukermeer of Zwemplas Seurenheide.
Lees meer..Agenda
Datum: Dinsdag 21 November 2023
Locatie: ‘Maasduinen Staete’, Vlammertsehof 1, Nieuw Bergen
Juridische zaken bij dementie
Alzheimer Café Bergen
Dinsdag 21 November 2023
Inloop 19.00 uur
Aanvang 19.30 uur
Thema van deze avond:
Juridische zaken bij dementie .
Gastspreker: Jeroen Rieff (Notaris kantoor Bergen )
Alzheimer Café Bergen is gevestigd in ‘Maasduinen Staete’, Vlammertsehof 1, Nieuw Bergen
De toegang is gratis en er zijn ook gratis boeken te leen!
Voor informatie over de avond: Coördinator Alzheimer Café Bergen, Miranda Fleuren, 06-51107508
Digitale uitzending een week later te zien via: Maasduinen Centraal.
Volg de aanleg van de Rotonde
Volg hier de ontwikkelingen over de rotonde Rijksweg - Wezerweg - kassteellaan
Er staat veel te gebeuren in Well
Volg hier de ontwikkelingen over de maasarm in Well
Tussen Aijen en Well wordt druk gewerkt aan de hoogwatergeul.
Laatst toegevoegd: Foto's excursie oktober 2023
Energie in 't groen
Ambitieus project om de gemeente als eerste energieonafhankelijk te maken.