Publicatiedatum: 28-04-2015Gefilmd met drone door Jos Deenen
Jos Deenen, geboren en getogen in Well, maar tegenwoordig woonachtig in Nijmegen, waar hij zijn zaak video4commerce heeft opgezet was de laatste tijd opvallend veel terug in ons dorp. Met zijn drone maakte hij opnamens en die mogen gezien worden!
Jos Deenen is blij met het resultaat van deze video." Leuk om het dorp Well aan de Maas, waar mijn creativiteit is geboren, vanuit de lucht in beeld te brengen".
We leven in het visuele tijdperk. Mensen consumeren enorme hoeveelheden informatie tegenwoordig online en visueel, vaak in de vorm van bewegend beeld en geluid. Online video speelt steeds vaker een beslissende rol in het koop- of keuzeproces, zowel voor consumenten als voor bedrijven. Met deze beelden willen we u inspireren, en u bewust maken van de ongelofelijke mogelijkheden die video biedt voor het in beeld brengen van uw bedrijf en uw mensen. Platformen als Google, Youtube, Facebook en Linkedin maken het bovendien mogelijk om video's vindbaar en bereikbaar voor uw doelgroep te maken, en interactieve elementen bieden hen de kortste weg naar een koop- of contactmoment.
De beelden zijn gefilmd met de DJI Inspire 1 drone en opgenomen in ultrascherpe 4K kwaliteit.

Help jij mee om onze kerstroute tot een succes te maken?

Dit weekend is het weer zover. Onderstaand het programma voor het hele weekend:

Van woensdag 26 augustus t/m dinsdag 1 september is er een wegafsluiting op de Kasteellaan ter hoogte...

Zaterdag 22 augustus (11u-20u) en zondag 23 augustus (11u-17u). Op de gaarde van het historische...

Voor de documentaire over 'Het verhaal van Well' is de organisatie op zoek naar figuranten. Lijkt...

Een aantal weken geleden stond ik in de schaduw van de geschiedenis. In het Duitse Detmold (aan de voet...

Met 75 gasten en vrijwilligers was er een prachtige opkomst en ondanks het warme weer zat de sfeer er...

Vindt u het leuk om te bewegen op de muziek van vroeger én houdt u van een heerlijke kom soep?...


In de week van 8 t/m 12 juni 2026 zijn de collectanten van de GDWW in Well huis aan huis geweest.