Mosaique Kookbattle

Publicatiedatum: 18-04-2015

 Welke school kookt het lekkerst?

 

Op vrijdag 1 mei organiseren ‘Smaakparels’, bedrijven in de top van Limburg in de landbouw, recreatie en horeca, een ware kookbattle voor de kinderen van alle basisscholen in de gemeente Bergen. De wedstrijd vindt plaats in de grote tent op het plein. De tent wordt die middag speciaal omgebouwd tot een heuse kookstudio.

Koken met producten uit de regio

Wij dagen alle kinderen van de gemeente Bergen uit om de lekkerste, gekste, meest creatieve recepten te verzinnen en in te sturen. Elk van de zeven scholen vaardigt vervolgens een team van twee leerlingen af naar de grote Mosaïque-kookbattle. De kinderen koken uitsluitend met producten uit de eigen regio, deze producten worden aangeleverd door de Smaakparels. 

Jury kiest winnaar

Bij een wedstrijd hoort natuurlijk een jury. Alle gerechten worden geproefd en beoordeeld door Pieter Smits, voormalig eigenaar van Hostellerie de Hamert, burgemeester Manon Pelzer en de wethouders Lia Roefs en Ben Buiting. De winnaars ontvangen van de Smaakparels… een leuke verrassing voor de hele klas!

’Smaakparels’

‘Smaakparels’ zijn bedrijven in de top van Limburg in de landbouw, recreatie en horeca die smaakactiviteiten bieden voor een heerlijk dagje uit met het hele gezin! Wil je weten welke bedrijven zich Smaakparel mogen noemen en welke producten ze produceren? Kijk maar eens op de website: www.smaakparels.nl

Aanmelden

Durf jij met je klas deze uitdaging aan? Verzin met je klas (of in een groepje) een superlekker recept met producten van de Smaakparels. Meldt je aan via info@smaakparels.nl en laat ons weten welke twee koks jouw school vertegenwoordigen en de battle aan willen gaan op vrijdagmiddag  1 mei in Bergen in de feesttent. Vergeet niet je recept door te geven en laat ons ook weten wat je die dag nodig hebt aan ingrediënten en kookgerei. Wij helpen jullie!

Overige berichten

- Oproep aan alle kunstenaars uit Well en de gemeente Bergen!
- Samen voor de buurt
- Paaslunch voor de Zonnebloem Well-Wellerlooi
- Koningsdag
- Column Pierre Linssen: Genieten!!
- Ontmoetingspunt: WELLSE VROUWEN: uit het oog maar niet uit het hart (deel 5)
- Historisch Café
- Dorpsquiz Wette Well? Wette Nie?
- Film over Vrijwilligerswerk 'Onder het dak van de hemel'
- Regionaal stamboomcafé in Bergen
- Bingo voor de gasten van de Zonnebloem
- Lammetjesdag 2025
- Ontdek de lente bij het Reindersmeer
- De gaafste tienerdisco van Bergen en omstreken zoekt enthousiaste vrijwilligers!
- Karel (de wèrme bekker) Janssen prins KBO Well 2025