Weekendafsluiting Koninginnebrug N270

Publicatiedatum: 03-08-2019

De N270 wordt vanaf vrijdag 30 augustus 18.00 uur afgesloten.

In het weekend van 30 augustus wordt het eerste deel van rondweg oost aangesloten op de Koninginnenbrug. De N270 wordt tijdens dit weekend in beide richtingen afgesloten voor verkeer.

 

Aanleiding
De huidige provinciale weg (N270) loopt dwars door het centrum van Wanssum. Met de aanleg van een rondweg wordt het doorgaande verkeer om het centrum van Wanssum geleid en wordt het centrum ontlast. Eind 2018 is rondweg west geopend voor verkeer. In januari 2019 zijn we gestart met de werkzaamheden aan rondweg oost. In het weekend van 30 augustus sluiten we het eerste deel van rondweg oost aan op de Koninginnenbrug. Ook wordt de definitieve aansluiting van rondweg oost op de N270 ter hoogte van de Driesstraat gerealiseerd.

Afsluiting en omleidingsroute
De N270 wordt vanaf vrijdag 30 augustus 18.00 uur afgesloten in beide richtingen vanaf de toegang tot Well (oostzijde Koninginnenbrug) tot rotonde 'Paaseiland' ter hoogte van Stayerhofweg/Burgemeester Ponjeestraat (westzijde Koninginnenbrug). De parallelweg is alleen toegankelijk voor hulpdiensten, lijndienst, landbouwverkeer en (brom-)fietsers. Andere voertuigen zijn niet toegestaan op de parallelweg. Verkeer wordt omgeleid via de A73, A67, N271 en omgekeerd. Bij onderstaande informatiesheet vindt u een routekaartje.

Alle informatie over de werkzaamheden, planning en omleidingsroute leest u in deze informatiesheet:

Overige berichten

- Oproep aan alle kunstenaars uit Well en de gemeente Bergen!
- Samen voor de buurt
- Paaslunch voor de Zonnebloem Well-Wellerlooi
- Koningsdag
- Column Pierre Linssen: Genieten!!
- Ontmoetingspunt: WELLSE VROUWEN: uit het oog maar niet uit het hart (deel 5)
- Historisch Café
- Dorpsquiz Wette Well? Wette Nie?
- Film over Vrijwilligerswerk 'Onder het dak van de hemel'
- Regionaal stamboomcafé in Bergen
- Bingo voor de gasten van de Zonnebloem
- Lammetjesdag 2025
- Ontdek de lente bij het Reindersmeer
- De gaafste tienerdisco van Bergen en omstreken zoekt enthousiaste vrijwilligers!
- Karel (de wèrme bekker) Janssen prins KBO Well 2025